دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

اقامت دائم کارآفـرینی *

این رده مهاجرتی ویژه افرادی است که دارای سابقه کسب و کار و بیزینس و یا سابقه کار مدیریت در موسسات اقتصادی بوده و دارای سرمایه و دارایی معینی باشند و بتوانند یک بیزینس یا بنگاه اقتصادی (یا بخشی از آن را) در کانادا خریداری نموده و یا از ابتدا راه اندازی نمایند. شرط دانستن زبان انگلیسی و یا فرانسه در برخی از این رده‌های مهاجرتی وجود ندارد. متقاضیانی که در رده کارآفرینی استانی و یا منطقه‌ای پذیرفته شوند فقط در‌‌ همان استان و یا منطقه پذیرفته شده می‌توانند اسکان یافته و به فعالیت اقتصادی مشغول شوند. این شرط پس از اخذ اقامت دائم برداشته شده و افراد مقیم می‌توانند در هر استان و یا منطقه از کانادا به زندگی و کار ادامه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید فرم ارزیابی رایگان اطلاعات را تکمیل و به سازمان ما ارسال دارید.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved