دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

برنامه پاسپورت دوم کشور دومینیکا ()

کشور زیبای دومینیکا دارای سواحل شنی بی‌نظیر، کوه‌ها و تپه‌های سرسبز، جنگلهای حاره‌ای دست‌نخورده و جاذبه‌های توریستی کمیابی در منطقه کارائیب است. این کشور مردمی با فرهنگ و زبانهای متفاوتی را در خود جای داده است و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی ویژه‌ای است.

برنامه مهاجرتی اخذ پاسپورت دومینیکا ویژگی‌های زیر را دارد:

 • دارنده پاسپورت مجبور نیست در این کشور اقامت داشته باشد با پاسپورت معتبر باقی بماند
 • فرزندان وابسته زیر ۲۸ سال را میتوان به پرونده خود اضافه کرد
 • والدین بالای ۵۵ را میتوان به پرونده خود اضافه کرد
 • مدرک تحصیلی یا سابقه بیزینس یا سابقه مدیریت لازم ندارد
 • دارندگان این پاسپورت میتوانند به بیش از ۱۱۰ کشور (شامل کشورهای حوزه شنگن، انگلستان، هنگ کنگ، مالزی، سنگاپور و ترکیه) بدون ویزا سفر کنند
 • افرادی که ساکن کشور نباشند نیازی به پرداخت مالیات ندارند

شرایط لازم

 • نداشتن سوء پیشینه
 • نداشتن هرگونه مورد سلامتی یا درمانی
 • داشتن مهارت ابتدایی در زبان انگلیسی

گزینه‌های سرمایه‌گذاری

 1. کمک داوطلبانه و خیرخواهانه به دولت
 1. متقاضی مجرد: لازم است مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ دلار به صورت بلاعوض به دولت کمک کند
 2. متقاضی و همسر: لازم است مبلغ ۱۷۵٫۰۰۰ دلار به صورت بلاعوض به دولت کمک کند
 3. متقاضی و حداکثر ۳ فرد وابسته: متقاضی لازم است مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ دلار برای خود و مبلغ ۲۵٫۰۰۰ به ازای هر فرد وابسته (همسر یا فرزند) به صورت بلاعوض به دولت کمک کند
 1. سرمایه‌گذاری در مسکن: متقاضی لازم است ملکی با حداقل قیمت ۲۰۰٫۰۰۰ دلار خریداری نماید. این املاک توسط دولت تایید میشوند. سرمایه‌گذاری انجام شده بایستی تا حداقل ۳ سال حفظ شود. اگر ملک تا ۵ سال حفظ شود، خریدار بعدی هم میتواند از روی این ملک پاسپورت دریافت کند.

 

 

 

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved