دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

کارآفـرینی استان بریتیش کلـمبیا با سـرمایه‌گذاری ۱۰۰ هزار دلار

برنامه جدید کارآفـرینی استان بریتیش کلـمبیا (ویژه شهرهای کوچک با جمعیت کمتر از ۷۵٫۰۰۰ نفر) شروع به جذب درخواست نمود. این برنامه نوعی سـرمایه‌گذاری فعال است به این معنی که متقاضی لازم است کسب و کاری در این شهرهای کوچک ایجاد نماید، فعالانه این کسب و کار را مدیریت کند و نیروی کار کانادایی را بکار گیرد.

 

خلاصه شرایط

  • دارایی خالص متقاضی و همسر وی معادل ۳۰۰ هزار دلار کانادا یا بیشتر باشد
  • متقاضی دارای سابقه مالکیت کسب و کار و بیزینس یا سابقه کار به عنوان مدیر ارشد در کسب و کار و بیزینس دیگران باشد
  • دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم یا مالکیت ۱۰۰ درصد یک بیزینس به مدت سه سال در ۵ سال گذشته باشد
  • دارای دانش زبان انگلیسی یا زبان فرانسه در سطح معیار ۴ زبان کانادا باشند (سطح متوسط).
  • ارائه طرح اقتصادی (Business Plan) هنگام ارسال درخواست لازم است.
  • متقاضی لازم است کسب و کار جدیدی را ایجاد نماید.
  • مالکیت حداقل ۵۱ درصد کسب و کار بایستی متعلق به متقاضی باشد.
  • متقاضی با ویزای کار به کانادا وارد میشود.
  • متقاضی لازم است حداقل ۱۰۰ هزار دلار در یک سال نخست در این کسب و کار هزینه نماید.

 

معیار ۴ زبان کانادا به چه معنی است؟

نوع تستListeningReadingWritingSpeaking
TEF145-180121-150181-225181-225
IELTS4.53.54.04.0
CELPIP4444

 

در صورتیکه به برنامه کارآفرینی بالا علاقمند هستید و حداقل شرایط بالا را احراز میکنید میتوانید با گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا تماس حاصل فرمایید تا شرایط شما بصورت دقیقتری بررسی شود و  اطلاعات کامل در اختیار شما قرار گیرد.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved