دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

مجـوز کار برای همسـر دانشـجویان بین‌المللی شاغل به تحصـیل در کانادا

بر اساس مقررات مهاجرتی کانادا همسر دانشجویان بین‌المللی شاغل به تحصیل در کانادا مجاز هستند مجوز کار نامشروط دریافت نمایند. شرایط اخذ این مجوز کار به شرح زیر است:

  • دانشجو باید دارای مجوز تحصیل معتبر باشد
  • دانشجو بایستی به صورت تما‌م‌وقت در موسسه آموزش عالی واجد شرایط و در رشته تحصیلی واجد شرایط در حال تحصیل باشد
  • همسر دانشجو میتواند در داخل محوطه دانشگاه یا خارج دانشگاه و حتی شهرهای دیگر کانادا به کار اشتغال ورزد
  • اخذ مجوز کار برای این نوع کار لازم است.
  • همسر دانشجو میتواند در داخل یا خارج کانادا اقدام به درخواست برای اخذ این نوع مجور کار بنماید

موسسات آموزشی و رشته‌های تحصیلی واجد شرایط:
.

  • موسسات آموزشی دولتی (Public یا Publically-funded): همه رشته‌های تحصیلی حتی دوره‌های زبان و دوره‌های پیش‌نیاز
  • موسسات آموزشی خصوصی (Private) در صورتیکه موسسه دارای مجوز صدور مدارک لیسانس، فوق لیسانس و دکترا (ِDegree-Granting) باشد: فقط دوره‌های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved