دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

تمدید ویزای بازدید از داخل کانادا

شهروند خارجی دارای ویزای بازدید یا برگه سفر (eTA) معتبر میتواند در هر بازدید شش ماه در کانادا اقامت داشته باشد. در صورتی که فرد مایل باشد بیشتر از شش ماه در کانادا اقامت موقت داشته باشد لازم است به یکی از روشهای زیر اقدام نماید:

  • خروج از کانادا و ورود به خاک کشور محل اقامت دائم خود یا کشور ثالث و ورود مجدد به کانادا با ویزای بازدید. البته افسر مرزی هنگام بازگشت مجدد به کانادا از اهداف سفر مجدد فرد خواهد پرسید و فرد لازم است دلیل و مدرک موجه ارائه دهد.
  • تمدید اقامت موقت از داخل کانادا. در این روش فرد لازم است درخواست تمدید اقامت موقت خود را بصورت آنلاین به اداره مهاجرت در شهر ادمونتون استان آلبرتا ارسال کند. هزینه دولتی مورد نیاز این کار ۱۰۰ دلار کانادا است و حدودا دو تا سه ماه طول خواهد کشید.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved