دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

مراحل گرفتن مجوز تحصـیل (ویزای تحصـیلی) *

اخذ مجوز تحصیل یا ویزای تحصیلی شامل چندین مرحله است. این مراحل عبارتند از:

  • درخواست پذیرش تحصیلی از موسسه آموزشی
  • دریافت تاییدیه مقدماتی (Letter of Offer)
  • پرداخت شهریه یا در برخی موارد پرداخت سپرده یا تضمین (Deposit or Commitment Fee)
  • دریافت نامه رسمی پذیرش تحصیلی
  • تهیه و ارسال پرونده درخواست مجوز تحصیل (ویزای تحصیلی)
  • تایید درخواست مجوز تحصیل توسط سفارت کانادا
  • درخواست ارسال گذرنامه متقاضی به سفارت برای چسباندن ویزای ورود به کانادا (Entry Visa)
  • صدور تاییدیه مجوز تحصیل و معرفی‌نامه به افسر مرزی (Port of Entry Introduction Letter)
  • پرینت مجوز تحصیل در هنگام ورود به کانادا توسط افسر مرزی در فرودگاه یا مرز زمینی (Port of Entry)

مراحل بالا مربوط به فردی است که برای نخستین بار درخواست مجوز تحصیل میدهد. پرونده نخستین مجوز تحصیل در سفارت کانادا در خارج از کانادا بررسی میشود. موارد خاصی وجود دارد که فرد میتواند پرونده نخستین مجوز تحصیل را به اداره مهاجرت در کانادا ارسال کند. تمدید مجوز تحصیل فقط از طریق اداره مهاجرت در داخل کانادا انجام میشود.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و نویسنده این مطالب و دست‌اندرکاران گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارند و ملزم نیستند مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناس کاردان و باتجربه است. برای این کار می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات خود را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved