دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

معرفی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا

گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا ارائه دهنده خدمات برتر مهاجرتی، سرمایه گذاری و تحصیلی به متقاضیان تحصیل، کار، اقامت، کارآفرینی و سرمایه‌گذاری است. این سازمان در استان بریتیش کلمبیای کانادا به ثبت رسیده و دارای مجوز از وزارت شهروندی و مهاجرت کانادا است.


گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی “راستین کانادا” از همکاری بانک ها و شرکت های معتبر سرمایه‌گذاری و مهاجرتی و موسسات آموزش عالی در کانادا بهره برده و طیف وسیعی از خدمات تحصیلی، ویزا و مهاجرت و سرمایه‌گذاری را به متقاضیان ارائه میدهد. هدف اصلی گروه مشاوران حقوقی مهاجرتی “راستین کانادا” ، یافتن برنامه و موسسه آموزشی مناسب برای تحصیل و نیز برنامه مهاجرتی تخصصی و سرمایه‌گذاری مناسب برای متقاضیان است.

 

علی راستین ali rostin rastin

گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی “راستین کانادا” تحت نظارت مستقیم دکتر علی راستین قراردارد. ایشان عضو رسمی شورای نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC # R507148)، عضو رسمی انجمن حرفه ای مشاوران مهاجرت کانادا (CAPIC # R13039) و عضو رسمی انجمن مشاوران ایرانی مهاجرت به کانادا (PICAC) و مدرس دروس حقوق مهاجرت است.

دفتر اصلی گروه مشاوران حقوقی ومهاجرتی “راستین کانادا” در استان بریتیش کلمبیای کانادا واقع شده است و در حال حاضر هیچ دفتری در ایران ندارد.

هشدار

موسسات و آژانس های زیر خدمات ویزا و اقامت کانادا ارائه میدهند ولی هیچگونه ارتباطی با “گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا” و “دکتر علی راستین” ندارند:

  • موسسه مهاجرتی راستین در بلوار اندرزگوی تهران
  • موسسه خدمات مهاجرتی سفیران راستین در شهر اصفهان
  • شرکت بین المللی راستین بهار جهانیان در اصفهان
  • شرکت مهاجرتی راستین در خیابان مطهری تهران
  • خدمات ویزای راستین گشت در تهران
  • شرکت راستین پایا چاووش در تهران
  • موسسه حقوقی آریان داد راستین در تهران
  • آژانس مسافرتی راستین گشت
  • موسسه گواهان راستین عدالت

گام نخست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناس کاردان و باتجربه است. برای این کار می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات خود را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved