دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

مجوز تحصـیل برای همسر دانشـجویان بین‌المللی شاغل به تحصیل در کانادا *

همسر دانشجوی بین‌المللی شاغل به تحصیل در کانادا مجاز است در کانادا تحصیل کند. در صورتیکه دوره تحصیلی کوتاه مدت (کمتر از ۶ ماه) باشد اخذ مجوز تحصیل (ویزای تحصیلی) لازم نیست و همسر با در دست داشتن ویزای بازدید یا مجوز کار میتواند به این نوع تحصیل اقدام کند. در صورتیکه دوره تحصیلی مورد علاقه همسر بیش از ۶ ماه باشد لازم است  مجوز تحصیل (ویزای تحصیلی) دریافت کنند. همسر دانشجویان در صورتیکه در خارج از کانادا باشند لازم است درخواست مجوز تحصیل را به سفارت کانادا ارسال نمایند و پس از تایید به کانادا وارد شوند. در صورتیکه همسر دانشجو با ویزای بازدید یا مجوز کار در کانادا حضور داشته باشد برای اخذ مجوز تحصیل میتواند درخواست خود را به اداره مهاجرت در داخل کانادا ارسال نماید.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved