دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

ویزای بازدید از کانادا

هر ساله میلیون ها نفر با اخذ ویزای بازدید از کانادا دیدن میکنند. ویزای بازدید کانادا به مقاصد زیر صادر میشود:
– ملاقات دوستان
– ملاقات اعضای خانواده
– بازدید تجاری
– بازدید گردشگری
– معالجه و درمان
– شرکت در مراسم ورزشی
– شرکت در کنفرانس، سمینار، کارگاه یا دوره های آموزشی کوتاه مدت
– گذراندن دوره های زبان کوتاه مدت (کمتر از شش ماه)
– اجرای برنامه های هنری
– شرکت در فرصت مطالعاتی
– همراهی فرزند یا نوه در حال تحصیل در کانادا
– همراهی پدر یا مادر که مجوز تحصیل یا کار در کانادا دارند

شرایط اخذ ویزای بازدید کانادا برای شهروندان کشور های مختلف متفاوت است. شهروندان ایرانی در صورتیکه شهروندی کشور دیگری را نداشته باشند لازم است قبل از ورود به کانادا ویزای بازدید دریافت کنند.

متقاضیان دریافت ویزای بازدید کانادا بایستی:
– گذرنامه معتبر داشته باشند
– از نظر سلامتی مشکلی نداشته باشند
– سابقه کیفری نداشته باشند یا در صورت داشتن سابقه کیفری زمان معینی از اتمام مجازات متقاضی گذشته باش
– مدارک لازم به سفارت ارائه کنند تا افسر مهاجرت متقاعد شود ایشان پیش از انقضای مدت ویزا کانادا را ترک خواهند کرد. این مدارک بایستی نشان دهند که متقاضی وابستگی خانوادگی، مالی و اقتصادی به کشور محل زندگی دارد. سابقه مسافرت خارج از جمله مدارک مهم برای اخذ ویزای بازدید است.
– توان مالی کافی جهت خرید بلیط رفت و برگشت و رفع نیازهای مادی خود طی اقامت در کانادا را داشته باشید
– در دست داشتن دعوتنامه از دوستان و اعضای فامیل، دعوتنامه تجاری یا گواهی ثبت نام در دوره آموزشی، سمینار، کنفرانس

فهرست هزینه ها

هزینه دولتی درخواست: ۱۰۰ دلار برای هر نفر
– هزینه دولتی انگشت نگاری برای افراد ۸۰-۱۴ ساله: ۸۵ دلار
– هزینه رفت و آمد و اقامت چند روزه به خارج از ایران برای انجام انگشت نگاری در مرکز خدمات ویزای کانادا: با دفتر ما تماس بگیرید
– حق وکالت: با دفتر ما تماس بگیرید
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط اخذ ویزای بازدید و برای بررسی شرایط ویژه شما توسط وکیل مجاز اداره مهاجرت کانادا فرم اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved