دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

کار دانشجویی یا امکان اشتغال به کار برای دانشـجویان بین‌المللی *

دانشجویان بین‌المللی به چند صورت میتوانند در هنگام تحصیل به کار هم اشتغال داشته باشند:

 

  • کار در محوطه کالج، دانشگاه یا موسسه آموزش عالی (On-Campus Work)
  • کار در خارج از محوطه کالج، دانشگاه یا موسسه آموزش عالی (Off-Campus Work)
  • کار به عنوان بخشی از دوره آموزشی (کارآموزی یا انترنی) در داخل یا خارج محوطه کالج، دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ( Coop or Internship)
  • کار بین دو دوره تحصیلی (به عنوان نمونه برای دانشجویی که دوره لیسانس را در بهار تمام میکند و قصد دارد دوره فوق لیسانس را در پاییز شروع نماید)
  • کار موقت ویژه دانشجویان بین‌المللی که به دلیل خاصی توان مالی تامین هزینه زندگی و شهریه خود را ندارند (Destitute Students)

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved