دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

خدمات تحصیلی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا *

گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مفتخر است که در سالهای اخیر پیشرو ارائه خدمات مشاوره مربوط به تحصیل در کانادا بوده است. خدمات در زمینه تحصیلی به شرح زیر است:

  • بررسی و ارزیابی شرایط متقاضی تحصیل در کانادا
  • مشاوره تحصیلی در زمینه انتخاب مدرسه و شهر تحصیل در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، دبستان، راهنمایی و دبیرستان
  • مشاوره تحصیلی در زمینه انتخاب رشته تحصیلی و موسسه آموزش عالی در کانادا در مقاطع تحصیلی بالای دیپلم
  • اخذ پذیرش از مدارس و موسسات آموزش عالی کانادا
  • اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیلی
  • اخذ مجوز تحصیل و ویزای ورود به کانادا برای دانش‌آموز، دانشجو و اعضای خانواده
  • مشاوره تخصصی و جایابی برای دانشجویان دوره دکتری و یا اساتید هیئت علمی دانشگاه برای انجام فرصت مطالعاتی در موسسات آموزش عالی و یا پژوهشی کانادا
  • خدمات پس از ورود به کانادا شامل خدمات فرودگاهی، همیاری در یافتن محل سکونت، ثبت نام در مدرسه و دانشگاه، ثبت نام برای بیمه درمانی، افتتاح حساب بانکی و دیگر امور مربوطه

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved