دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

مزایای اشتغال به کار در کانادا *

بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ نیروی کار خارجی در رده‌های شغلی متفاوت و در صنایع مختلف  به کار اشتغال دارند. عوامل زیر از مهمترین عواملی است است که باعث جذب نیرویهای کاری خارجی به کانادا میشود:

  • بازار کار خوب و پررونق
  • میزان حقوق بالا
  • مسیری آسان به کسب اقامت دائم کانادا (مهاجرت)
  • رشد شغلی عالی و بدست آوردن توان و مهارت جهت ورود به بازارهای کار جهانی
  • امکان شکوفایی ایده‌های مخترعان و مبتکران
  • خدمات بیمه درمانی و سلامتی عالی
  • تحصیل رایگان برای فرزندان در مقاطع پیش دبستانی تا کلاس ۱۲
  • نبودن شرط سنی برای اشتغال به کار. سن بازنشستگی در کشور کانادا ۶۵ سال است ولی در صورت نیاز کارفرما فرد بالای ۶۵ سال هم میتواند به استخدام در آید و به کار اشتغال داشته باشد.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved