دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

خود-اشتغالی هنری و ورزشی *

برنامه مهاجرتی خود-اشتغالی فدرال ویژه افرادی است که دارای سابقه کار خود-اشتغالی هنری و ورزشی  بوده و توانایی این را داشته باشند در کانادا نیز به عنوان خود-اشتغال به همان کار مشغول شوند. دولت کانادا برای حفظ تنوع فرهنگی و ورزشی در جامعه شهروندی خود اهمیت بسیار زیادی قائل است.

انتخاب مهاجر در این برنامه مهاجرتی بر اساس میزان تحصیلات، سابقه کار، مهارت در زبان انگلیسی و فرانسه و معیارهای دیگر صورت می‌گیرد.

خلاصه شرایط

  • شما باید حداقل دو سال سابقه کار خود-اشتغالی در زمینه امور ورزشی داشته باشید.
  • شما باید قصد و توان این را داشته باشید که پس از مهاجرت به کانادا به عنوان فرد خود-اشتغال در زمینه امور ورزشی مشغول به کار شوید.
  • شما باید حداقل ۳۵ امتیاز مهاجرتی از مجموع ۱۰۰ امتیاز کسب نمایید.
  • شما باید توان مالی برای تامین هزینه‌های زندگی خود و اعضای خانواده خود در کانادا به مدت یک سال باشید.

این برنامه مهاجرتی دو زیرشاخه دارد:

۱- برنامه مهاجرتی خود-اشتغالی ویژه هنرمندان و افراد دارای سابقه کار فرهنگی

۲- برنامه مهاجرتی خود-اشتغالی ویژه ورزشکاران، مدال‌آوران و افراد دارای سابقه کار ورزشی

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved