دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

سوپر ویزا ویژه پدر، مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ *

سوپر ویزا رده ویژه ای از ویزاهای موقت طولانی مدت است که فقط به والدین، پدر بزرگ و مادر بزرگ هایی تعلق میگیرد که فرزند یا نوه ایشان دارای اقامت دائم و یا شهروندی کانادا است. واجدین شرایط، ویزای طولانی مدت (حداکثر دوساله) دریافت کرده و در مدت اعتبار ویزا میتوانند به دفعات به کشور کانادا مسافرت کرده و در آنجا اقامت داشته باشند.

واجدین شرایط (پدر، مادر، پدر بزرگ، مادر بزرگ) میتوانند همسر خود را نیز با این نوع ویزا به کانادا بیاورند ولی این ویزا شامل حال فرزندان تحت کفالت ایشان نمیشود.

افسر مهاجرت هنگام تصمیم گیری برای صدور این نوع ویزا موارد متعددی از قبیل موارد زیر را لحاظ میکند:

  • وضعیت متقاضی از نظر وجود قید و بند اقتصادی، اجتماعی و غیره به کشور مبدا (داشتن ملک و املاک و کسب و کار، اعضای خانواده …)
  • منظور و هدف اصلی متقاضی از سفر به کانادا
  • وضعیت مالی متقاضی
  • وضعیت کشور مبدا از لحاظ ثبات سیاسی و اقتصادی
  • دعوت نامه از میزبان متقاضی در کانادا
  • میزان درآمد میزبان (فرزند ایشان) در کانادا
  • انجام معاینات پزشکی در صورت نیاز
  • تعهد کتبی میزبان در زمینه تقبل هزینه های مربوط به اقامت پدر، مادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ
  • فرد دعوت کننده لازم است دارای تمکن مالی مناسبی بوده و متعهد شود که فرد و یا افراد دعوت شده را هنگام حضور در کانادا از نظر مالی حمایت خواهد کرد.

همچنین لازم است بیمه درمانی به مدت حداقل یک سال برای افراد دعوت شده خریداری شود. انجام معاینات پزشکی نیز برای افراد دعوت شده لازم خواهد بود.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved