دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

اقـامت دائم سرمایه‌گـذاری کانادا فقط با ۳۵۰ هزار دلار

این برنامه مهاجرتی تا اطلاع ثانوی توسط اداره مهاجرت استان کبک به تعلیق در آمده است.

این برنامه مهاجرتی مناسب افرادی است که دارای سابقه کار و فعالیت اقتصادی و یا سابقه مدیریت بوده و بتوانند مبلغی را به مدت ۵ سال در کشور کانادا سرمایه‌گذاری کنند. این سرمایه‌گذاری از نوع سرمایه‌گذاری غیر فعال است بدین معنی که سرمایه در طی این مدت به دولت کانادا واگذار شده و سرمایه‌گذار نیازی به ایجاد کار و کسب و موسسه اقتصادی ندارد و ناگزیر نیست شرکت فعالانه در این نوع سرمایه‌گذاری ندارد.

خلاصه شرایط

  • مجموع دارایی خالص متقاضی (و همسر وی) باید مساوی یا بیشتر از ۲,۰۰۰,۰۰۰ دلار کانادا باشد
  • متقاضی بایستی حداقل ۲ سال سابقه کسب و کار و مدیریت در ۵ سال گذشته داشته باشد.
  • متقاضی لازم است مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ دلار کانادا به مدت ۵ سال به صورت سپرده سرمایه‌گذاری به دولت استان کبک بپردازید (متقاضی میتواند برای تامین مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ دلار از «وام با نرخ بهره پایین ویژه مهاجران سرمایه‌گذار» استفاده کند. سود بانکی مربوط به این وام مبلغ ۳۵۰,۰۰۰ دلار کانادا است).
  • دانستن زبان انگلیسی یا زبان فرانسه الزامی نیست.

برای مشاهده جزییات این برنامه مهاجرتی از این صفحه بازدید نمایید یا جهت تعیین وقت مشاوره با دکتر راستین با ما تماس بگیرید.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved