دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

اقامت دائم خانوادگی *

شهروندان کانادا و افرادی که دارای اقامت دائم کانادا هستند در صورت دارا بودن شرایط قانونی می‌توانند برای اعضای خانواده خود (شامل فرزندان، همسر یا شریک زندگی، و یا دیگر اعضای واجد شرایط خانواده یا خویشاوندان) درخواست اقامت دائم کانادا بنمایند.

در این رده مهاجرتی یک شهروند یا مقیم همیشگی کانادا می‌تواند در صورت احراز شرایط برای اعضای خانواده خود درخواست اقامت دائم کانادا بنماید. افراد ذکر شده در فهرست زیر در این رده مهاجرتی قرار می‌گیرند:

  • همسر و شریک قانونی زندگی و فرزندان تحت تکفل ایشان
  • پدر، مادر، پدر بزرگ، مادر بزرگ و همسر و فرزندان تحت تکفل ایشان
  • برادر، خواهر، خواهر‌زاده یا برادر‌زاده یا نوه که یتیم بوده و زیر ۱۸ سال و مجرد باشد
  • یکی از بستگان در هر وضعیت سنی با انتخاب خود شهروند یا مقیم کانادا (فقط در صورتی که این شهروند یا مقیم کانادا متاهل نباشد، دارای فرزند، پدر، مادر، پدر بزرگ، مادربزرگ، عمه، خاله، دایی، عمو، خواهر، برادر، خواهرزاده یا برادر‌زاده که بتواند آن‌ها را تحت کفالت خود به کانادا بیاورد نباشد و نیز هیچ خویشاوند مقیم و یا شهروند کانادا نداشته باشد).

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط این رده مهاجرتی می‌توانید با سازمان ما تماس حاصل فرمایید.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved