دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

خدمات کاریابی در کانادا *

در سیستم مهاجرتی کانادا کاریابی و اخذ پیشنهاد رسمی کار از کارفرما نقش کلیدی در امور زیر ایفا میکند:

  • گرفتن مجوز کار (ویزای کار) کانادا
  • کسب درآمد و تامین هزینه‌های متقاضی و خانواده وی
  • کسب امتیاز ویژه در برنامه‌های مهاجرتی فدرال
  • احراز شرایط در برنامه‌های مهاجرتی استانی

بسیاری از متقاضیان کار در کانادا و یا مهاجرت به کانادا به راحتی قادر به کاریابی و اخذ پیشنهاد رسمی کار نیستند. گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا سابقه طولانی در ارائه خدمات در این زمینه به متقاضیان کاریابی و اخذ پیشنهاد رسمی کار از کارفرمای کانادا دارد. در صورت نیاز به این خدمدات لطفا با گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا تماس بگیرید.

کارفرمایان کانادایی نیز در صورت نیاز به نیروی متخصص ماهر و نیمه ماهر و ناتوانی از پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود در کانادا میتوانند به شهروندان خارجی پیشنهاد کار داده و ایشان را به استخدام در آورند. کارفرمایان عزیز کانادایی در صورت نیاز به خدمات جذب نیروی کار خارجی میتوانند با گروه ما تماس بگیرند.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved