دفتر مرکزی گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا در ونکوور کانادا قرار دارد و در حال حاضر هیچ نماینده، شعبه‌ و دفتری در ایران ندارد.
عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) شماره عضویت R507148  

پیگیری پرونده‌های ردشده ویزای بازدید، ویزای تحصیلی و ویزای کار *

پرونده‌های اقامتی به دو گروه تقسیم می‌شوند:

  • پرونده اقامت دائم یا پرونده مهاجرتی (برنامه فدرال، استانی یا کبک)
  • پرونده اقامت موقت (ویزای بازدید، ویزای تحصیلی و ویزای کار)

معمول این است که افسر پرونده اقامت دائم یا مهاجرتی را یک دفعه رد نمیکند و طی نامه‌ای قصد خود برای رد پرونده را اعلام میکند و به متقاضی فرصت میدهد تا به پرسش‌های افسر پاسخ بدهد یا شواهد و مدارک جدیدی در پاسخ به افسر ارائه بدهد.

در پرونده‌های اقامت موقت (ویزای بازدید، ویزای تحصیلی و ویزای کار) هم باید همینطور باشد ولی با توجه به تعداد زیاد پرونده‌های اقامت موقت، افسر معمولا براساس اطلاعات و مدارک ارسالی تصمیم خود را میگیرد و پرونده را میپذیرد یا آن را رد میکند. وکلا و مشاوران حرفه‌ای در پی رد پرونده ویزا، پرونده ویزا و یادداشتهای خصوصی افسر را سفارش میدهند. پس از دریافت پرونده و یادداشتهای خصوصی افسر یکی از تصمیمات زیر را اتخاذ میکنند:

  • درخواست تجدید نظر یا بررسی دوباره یا اعتراض (در صورتیکه پرونده قوی بوده و افسر مواردی را ندیده یا به آن توجه نکرده یا افسر اشتباهی مرتکب شده باشد).
  • تهیه پرونده جدید و ارائه مدارک و شواهد جدید براساس یادداشتها و پرسشهای افسر
  • تصمیم به اینکه پرونده جدید ارسال نشود

در صورتیکه پرونده ویزای بازدید، ویزای تحصیلی و ویزای کار بازدید شما رد شده است و مایل به پیگیری آن هستید لطفا با گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا تماس بگیرید.

یادآوری مهم

ارائه مطالب در این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی به علاقمندان و آشنایی عموم با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشود. مقررات و قوانین مهاجرتی پیوسته در حال تغییر هستند و گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارد و ملزم نیست مطالب وب‌سایت را به محض تغییر قانون به‌روز نماید. توصیه میشود جهت مشاوره حقوقی در مورد پرسش ویژه یا مورد خاص یا پرونده خود از خدمات وکیل یا مشاور مجاز و باتجربه و صادق استفاده کنید یا جدیدترین مقررات و قوانین را مستقیما از وب‌سایت اداره شهروندی و مهاجرت کانادا یا کشور مورد نظر خود تهیه کنید.

گام نخـست

اگر به اخذ اقامت دائم کانادا، تحصیل، کار یا سرمایه‌گذاری در کانادا و یا کشورهای دیگر علاقمند هستید نخستین گام بررسی شرایط شما توسط کارشناسان کاردان و باتجربه گروه مشاوران حقوقی و مهاجرتی راستین کانادا است. جهت بررسی شرایط خود می‌توانید روی پیوند زیر کلیک کنید و مشخصات و اطلاعات لازم را در فرم‌های تعیین شده وارد کرده و آن را برای ما ارسال نمایید. همه درخواست‌‌ها توسط دکتر علی راستین، کارشناس رسمی مهاجرت، بررسی شده و ایشان برنامه تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری و یا برنامه مهاجرتی متناسب با شرایط ارسال شده را به متقاضیان پیشنهاد خواهند داد.

Rostin Consulting Group Ltd. Copy Right. 2012 All Rights Reserved